Parę słów o poradniku...

 Poradnik przeznaczony jest dla osób chcących sprzedać nieruchomość, nie trudniących się tą tematyką zawodowo.
A jeśli czytasz i widzisz w sobie mistrza sprzedaży, myślę że wiele wiedzy przekazanej w tej krótkiej lekturze może Cię również zainteresować.
​​​​​​​ W treści opracowania omawiamy powody sprzedaży nieruchomości, aby ułatwić przyszłym lub obecnym sprzedającym proces transakcji i zrozumienie go.
Uzupełnieniem dla niniejszej publikacji jest kanał KM Nieruchomości na YouTube oraz blog na naszej stronie internetowej.

Dlaczego warto przeczytać poradnik?

 Sprzedasz szybko nieruchomość 

Bezpiecznie przejdziesz przez proces sprzedaży

Unikniesz podstawowych błędów 

Autor poradnika 

Paulina Kosturek-Migacz - KM Nieruchomości

Z wykształecnia prawnik, marketer z pasji, Coach z przekonań.
​​​​​​​ Od 2016 roku założyciel i właściciel biura pośrednictwa w obrocie nieruchomościami KM Nieruchomości, zarządca nieruchomościami i specjalista w zakresie sprzedaży nieruchomości oraz najmu ze szczególnym uwielbieniem dla lokali komercyjnych. Zwolennik dobrych praktyk zawodowych i pracy w ekskluzywnym trybie nazywanym potocznie umową wyłączną, gdzie pośrednik reprezentuje tylko jedną stronę transakcji. 
Prowadzi szkolenia dla pośredników, a także jest założycielem "Pośredników z pasją" stowarzyszenia 30 biur nieruchomości na terenie miasta Rzeszowa, których celem jest szybka i zyskowna sprzedaż oraz wynajem nieruchomości.
​​​​​​​    

Zapraszamy na film
Jak oszacować wartość nieruchomości?

Dowiesz się, na czym polega szacowanie wartości nieruchomości przez rzeczoznawcę majątkowego, a także czym różni się jego wycena od opinii pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Nasz Kanał na YouTube